офіційний сайт

ГОЛОВА ВОЛИНЬРАДИ ВІДВІДАВ ЗАТУРЦІВСЬКУ ГРОМАДУ

Голова обласної ради Григорій Недопад спільно з обранцями Волинської громади Михайлом Скопюком, Юрієм Харченком, а також парламентарем Вячеславом Рубльовим здійснили робочий візит у Затурцівську територіальну громаду.

Мета – підготовка освітніх закладів до нового навчального року та безпекова складова в умовах воєнного стану. Як розповів очільник Затурцівської громади Юрій Ковальчук, місцева влада працює над тим, аби цьогоріч за парти сіли майже тисяча учнів в усіх десятьох школах, а понад 200 дітлахів мали можливість відвідувати дитсадки, яких на території громади 12.

«Минулоріч національний мультипредметний тест виявив тенденцію зниження рівня знань наших школярів, що стало прямим наслідком дистанційного навчання. У сільській місцевості забезпечити гарну якість знань он-лайн дуже складно, тому ми шукаємо усі можливі шляхи вирішення питань безпечного перебування учнів в освітніх установах», – наголосив він.

Тож в тергромаді активно триває підготовка до навчального року. Педагоги, якими громада забезпечена стовідсотково, мають велике бажання працювати з учнями та дошкільнятами безпосередньо, а тому власноруч долучаються до проведення ремонтних та підготовчих робіт.

«Не лише діти та педагоги засумували за очним навчанням, а й батьки, неодноразово звертаються до нас із проханням відновити та убезпечити освітній процес, адже це неабияк впливає у тому числі на їх зайнятість», – додає Юрій Ковальчук.

Голова обласної ради Григорій Недопад позитивно оцінив старання освітян та місцевої влади у підготовці закладів до початку навчального року. «Незважаючи на важкий фінансовий рік та на ті виклики, які поставила перед освітянами велика війна, у Затурцівській громаді докладають максимум зусиль, і я лише можу пообіцяти своє сприяння у цьому процесі. Щоб здобувати якісні знання, діти мають відвідувати навчальні заклади оф-лайн. Наше головне завдання зробити так, щоб в освітніх закладах були облаштовані укриття задля безпеки дітей та педагогів», – зазначив голова Волиньради.

За сприяння народного депутата Вячеслава Рубльова в громаді для дитсадків споруджено кілька сучасних ігрових майданчиків. Останній такий звели у селі Холопичі. «До початку повномасштабного вторгнення нам вдалось освоїти кошти соцеконому на облаштування цього дитячого майданчика. Шкода, що виділені додатково 1,5 млн гривень на газифікацію села місцева влада не змогла використати до початку великої війни, але ці кошти є у бюджеті тергромади і будуть освоєні за призначенням після перемоги», – висловив сподівання Вячеслав Рубльов.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*