офіційний сайт

ГОЛОВА ВОЛИНЬРАДИ СЬОГОДНІ ПРАЦЮЄ В УКРАЇНСЬКОМУ ПАРЛАМЕНТІ

Григорій Недопад бере участь у семінарі «Добре демократичне врядування в Україні: досягнення, виклики та шлях вперед у повоєнний період», організованому Верховною Радою України спільно з Радою Європи.

Окрім очільників обласних рад, адміністрацій, міських голів у роботі круглого столу також беруть участь представники Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, делегації України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, Асоціації міст України, Української асоціації районних та обласних рад, Асоціації об’єднаних територіальних громад.

Під час дискусії представники державних органів України та Ради Європи представлять свої позиції щодо реалізації дорожньої карти з реформації урядування. Присутні також обговорлять варіанти удосконалення законодавства про місцеві державні адміністрації та забезпечення законності у діяльності органів місцевого самоврядування у післявоєнний період.

Також упродовж форуму планується урочисте підписання українською стороною Спільної декларації стосовно доброго демократичного врядування в Україні за підсумками Діалогу високого рівня у штаб квартирі Ради Європи.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*