офіційний сайт

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ЗУСТРІВСЯ З КЕРІВНИЦЕЮ ЗАХІДНОГО МІЖРЕГІОНАЛЬНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ

Йшлося про налагодження співпраці між управлінням Держпраці та громадами області, потребу у проведенні профілактичних медоглядів найманих працівників, а також протидію неофіційному працевлаштуванню.

Начальниця Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Оксана Єзерська зазначила, що в державі частково зняли обмеження щодо роботи цього контролюючого органу та додала: на Волині роботодавцям потрібно дотримуватися вимог законодавства в частині організації робочого процесу та безпеки під час нього. Вона розповіла, що управління започаткувало новий напрямок роботи, який передбачає надання психосоціальної підтримки працівників. «Ми створили підрозділ, який працюватиме в рамках програми Олени Зеленської «Ти як?» щодо психосоціальної підтримки працівників на робочому місці. Наші фахівці допомагатимуть не тільки з внутрішньопереміщеним особам, але й тими, хто постраждав внаслідок ворожих обстрілів чи став свідком, або втратив родичів під час війни», – розповіла Оксана Єзерська.

Голова обласної ради висловив цілковиту підтримку озвучених пропозицій та запевнив, що на Волині будуть поглиблювати роботу із управлінням Держпраці.«В нинішніх умовах для бюджетів громад важлива кожна гривня. Тому впевнений, що в наших тергромадах активізують роботу щодо оформлення працівників, – зазначив Григорій Недопад. – На найближчому засідання Координаційної ради, до складу якої входять голови усіх громад, ми піднімемо ці питання та запросимо на засідання представника управління Держпраці, аби більш детально обговорити зазначену проблематику».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*