офіційний сайт

ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ ВІДВІДАВ ЦЕНТР КОМПЛЕКСНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ «ФЕНІКС»

Тут створили центр психологічної реабілітації для дітей, які постраждали від насильства, і провели реконструкцію котельні. Результат проведених робіт оцінив голова обласної ради Григорій Недопад.

Директорка обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства, депутатка обласної ради Ірина Горавська продемонструвала, як змінився центр психологічної реабілітації. Ще навесні тут були лише стіни, нині ж залишилось тільки умеблювати приміщення. «В центрі передбачені кабінети лікарів, які будуть здійснювати огляд дітей, кабінет реабілітації, сенсорна кімната, а також 6 палат. Усі роботи проведені за кошти благодійників», – розповіла Ірина Горавська.

В приміщенні також передбачені два окремі кабінети для роботи представників правоохоронних органів із тими дітьми, які постраждали від насильства. В одному з дитиною буде працювати психолог, в іншому правоохоронці по відеозв’язку складатимуть протоколи за фактом вчинення насильства.За словами Ірини Горавської, у 2023 році на Волині зареєстровано 223 дітей, які зазнали насильства.

Голова обласної ради також оглянув відремонтовану котельню, на що були спрямовані 7,8 млн грн коштів з обласного бюджету.На цю суму повністю замінили котли, обладнання, теплотрасу, димохід, а також облаштували навколишню територію. «Відтепер воду грітимуть котли, а не тени. Це було дуже затратно, оскільки влітку ми платили за електрику більше, ніж взимку», – каже Ірина Горавська.

Проблемою для закладу лишається облаштування підйомника для дітей з інвалідністю, бо корпуси з’єднані дуже незручними сходами, через які батьки змушені переносити дітей на руках. На облаштування підйомника уже готові всі документи, питання тільки у фінансуванні.

«Заклад продовжує якісно змінюватися – створений та невдовзі запрацює центр психологічної реабілітації для дітей, відремонтована котельня та тепломережа. Завдання на наступний рік – знайти кошти на облаштування такого необхідного тут підйомника. Це зробить реабілітацію ще комфортнішою для маленьких пацієнтів та їх батьків», – підсумував візит Григорій Недопад.

Голова обласної ради також привітав Ірину Горавську з особистим ювілеєм та вручив іменний годинник.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*