офіційний сайт

ГОЛОВА І ДЕПУТАТИ ОБЛРАДИ ДОПРАВИЛИ НА ПЕРЕДОВУ ЧЕРГОВИЙ ВАНТАЖ

Голова обласної ради Григорій Недопад, його перший заступник Юрій Поліщук, депутати Ігор Лех та Володимир Бондар відвідали бойові підрозділи ЗСУ та ТрО на Лиманському й Куп’янському напрямках і привезли волинським військовослужбовцям затребувану ними допомогу. Транспортну підтримку, щоб доправити кількатонний вантаж оборонцям, надав керівник волонтерського центру «Серце патріота» Сергій Балицький.

Серед зібраної допомоги – квадрокоптер DJI Mavic 3 з трьома інноваційними камерами для аерозйомки і 6 автономних дизельних обігрівачів (обладнання закуплено коштом працівників виконавчого апарату Волиньради). Також передано 7 генераторів, в тому числі й інверторні, потужну зарядну станцію, бензопили, болгарки, перфоратори, шуруповерти та інший будівельний реманент. Окрім того для потреб бійців доставили сучасний портативний дефібрилятор (його надіслали польські партнери – Товариство приятелів дітей із Сілезького воєводства). Вантаж укомплектували й найбільш затребуваними для захисників медикаментами, індивідуальними аптечками, м’якими ношами тощо. З поміж іншого: тактичне взуття, спальники та каремати, фільтри і таблетки для очистки води, окопні свічки і продукти харчування тривалого зберігання (каші-тушкованки), а також оргтехніку. Відповідно до запитів вантаж розподілили між 14-ою, 67-ою ОМБР, 100-ою бригадою ТрО та вертолітниками.

«Ми також подбали про моральну підтримку земляків. Наші діти передали десятки патріотичних малюнків, які неодмінно зігріють душі воїнів, – зауважив голова Волиньради Григорій Недопад. – Крім того, відзнаками обласної ради та цінними подарунками нагороджено командирів військових частин Олексія Трубнікова та Руслана Ткачука. Щира вдячність керівництву бойових підрозділів та усім військовослужбовцям за їх мужність та героїзм, жертовність, високий патріотизм і професіоналізм, які вони проявляють, захищаючи незалежність, територіальну цілісність та державний суверенітет України».

Григорій Недопад також запевнив, що робота з підтримки наших захисників в обласній раді триватиме й надалі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*