офіційний сайт

ГЕРОЯМ НЕБЕСНОЇ СОТНІ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Всеукраїнський турнір з футзалу серед військових ліцеїв та коледжів з посиленою військово-фізичною підготовкою, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні вдруге приймає однойменний волинський військово-спортивний ліцей.

У дводенних змаганнях беруть участь 7 команд із Волинської, Львівської, Київської, Тернопільської та Одеської областей. Учасників та вболівальників від імені Волиньради та її голови привітав перший заступник Юрій Поліщук. Він також передав до призового фонду футбольні м’ячі.

«Традиції непорушні, навіть в умовах воєнного стану турнір все ж триває. І завдячуємо ми за це вашим старшим товаришам, випускникам військових коледжів та ліцеїв, які сьогодні вступили до лав ЗСУ і боронять нашу державу. Переконаний, що ви будете їхніми гідними послідовниками і з часом станете основою військової еліти України. Хочу побажати усім гарної, справедливої гри, нехай переможе найкращий. Зичу організаторам і учасникам, аби наступний – третій щорічний турнір відбувався уже під мирним і переможним українським небом за участі команд з усіх областей нашої держави і Криму», – наголосив він.

Директор обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Павло Боснюк розповів, що турнір має на меті не лише популяризацію активного і здорового способу життя, формування психологічної та фізичної витривалості, але й – виховання патріотизму, духовності і національної свідомості молоді. Недарма першість з футзалу присвятили Героям Небесної Сотні, серед яких є й випускник волинського військового ліцею.

«Це люди, які відстояли нашу гідність і європейський вибір України. І я гадаю, що кожен із нас, розуміючи суть Революції Гідності, сьогодні готовий стати в ряди захисників нашої держави. Як це зараз роблять на фронті майже дві тисячі наших випускників. Серед них нажаль, є й ті, хто навічно залишився на полі бою, тому цей турнір ми також присвячуємо й пам’яті героїчних воїнів, які поклали своє життя за наше сьогодення і майбутнє», – зауважив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*