офіційний сайт

ФОРМУЄТЬСЯ ГУМАНІТАРНА КОЛОНА ДЛЯ ХЕРСОНЦІВ

Голова Волиньради Григорій Недопад та депутатка обласної ради Ольга Омелько у взаємодії з польськими меценатами передали актуальний вантаж благодійному фонду «Старе місто Луцьк», який готує гуманітарну місію у зону лиха.

Серед вантажу – медикаменти, індивідуальні засоби гігієни, доглядові предмети для дітей та лежачих хворих, діабетичне харчування, продукти тривалого зберігання, надувні матраци, літнє гумове взуття та інше. Голова обласної ради Григорій Недопад зазначив, що напередодні спілкувався з колегами з південних областей, тому гуманітарну допомогу збирали конкретно під заявлені потреби.

Керівниця благодійного фонду «Старе місто Луцьк» Лариса Новосад розповіла, що вже цими вихідними ціла колона з допомогою вирушить у напрямку Півдня. Це не лише Херсон та навколишні громади, а й Миколаївська і Запорізька області, куди евакуйовують людей із зони лиха, і де місцями також фіксують підтоплення. Крім ліків, засобів гігієни, харчів та питної води вантаж комплектують також фільтрами для очистки води, плавзасобами, помпувальною технікою, кормами для тварин.

«Я вчергове захоплююся нашими волинянами. Ми не оголошували збір допомоги херсонцям, але люди постійно з чимось ідуть. Щойно тато із сином принесли моторного човна, інший добродій – насос для відкачування води. Як завжди потужно вклалися у гуманітарну місію наші благодійні фонди, волонтерські організації та капелани», – розповіла Лариса Новосад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*