офіційний сайт

ФОРМАТ НАВЧАННЯ ВИЗНАЧАТИМУТЬ БЕЗПЕКОВА СИТУАЦІЯ І ГРОМАДИ

Таке рішення ухвалили сьогодні на позачерговому засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Участь у її роботі взяв заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт.

Заступник начальника ГУ ДСНС в області Костянтин Романчук доповів, що станом на 28 серпня надзвичайники комплексно обстежили 964 із 1201 освітніх закладів області. У 765 із них рекомендують розпочати очне навчання. У решті відсутні або не належно облаштовані укриття, також виявлено грубі порушення вимог пожежної та техногенної безпеки. Він також зауважив, що усі заклади, які отримали акти із вказаними недоліками, мають можливість їх усунути та розпочати роботу, або ж змінити форму навчання. «Кількість облаштованих укриттів у школах з початку повномасштабного вторгнення збільшилася на 360. Варто наголосити, що цьогоріч значно зросли обсяги фінансування на облаштування укриттів з місцевих бюджетів. Зокрема на створення безпечних умов у закладах освіти виділено майже 105 млн, а також 2 млн на покращення протипожежного стану», – зауважив він.

Як повідомила начальниця управління освіти і науки ОВА Наталія Матвіюк, в залежності від безпекової складової навчальний процес в області може бути організований за очною, дистанційною та змішаною формами. «У кожному закладі освіти, де планують проводити онлайн навчання, мають бути облаштовані захисні споруди, або ж такі об’єкти мають розташовуватись у безпосередній близькості до нього. Якщо забезпечити укриття для усіх неможливо – навчання можуть проводити у декілька змін», – зауважила вона.

Члени регіональної комісії ТЕБ НС дійшли згоди, що рішення про формат навчання залежно від безпекової ситуації буде ухвалюватися місцевими комісіями в кожній громаді та визначитись по кожному освітньому закладі спільно із його засновниками та керівництвом області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*