офіційний сайт

ФІНІШУВАЛА СПАРТАКІАДА ВОЛИНСЬКИХ САМОВРЯДЦІВ

Завершився підсумковий етап обласної спартакіади серед депутатів обласної, районних, міських, селищних та сільських рад. Учасників привітав очільник Волиньради, голова обласного осередку НОК України Григорій Недопад.

У фінальних змаганнях обласної самоврядної спартакіади взяли участь 5 команд: збірні Володимирського, Камінь-Каширського, Ковельського, Луцького районів та депутатів Волинської обласної ради. Команди змагалися у грі з футзалу, волейболу, шахів, шашок та настільного тенісу. Загалом близько сотні учасників.

За результатами участі в усіх видах спорту у загальнокомандній першості перемогу виборола команда Ковельського району, друге місце посіла збірна Володимирського, а третє – Камінь-Каширського району.

Збірна команда обранців Волиньради отримала три золотих нагороди в особистих заліках. Так, у настільному тенісі серед чоловіків першість здобув депутат обласної ради Валентин Кошельник, у шашках серед жінок найсильнішою стала депутатка Ірина Патлашинська, а у грі в шахи серед чоловіків переміг депутат Олександр Бик.

Золото з футзалу та волейболу виборола команда Ковельського району.

Григорій Недопад висловив вдячність усім, хто знайшов можливість у цей не простий час випробувати свої сили на спортивних майданчиках та, разом з тим, підготуватися до загальноукраїнської першості. «За підсумками обласної спартакіади буде сформовано команду Волинської області, яка у червні представлятиме наш край на Всеукраїнській спартакіаді серед народних депутатів, обласних, територіальних громад, районних, міських, сільських та селищних рад. Хочу також відзначити високу активність та зацікавленість депутатів різних рівнів, а ще майстерність наших збірних команд, які демонструють гарні результати в особистих заліках та злагоджену взаємодію в ігрових видах спорту», – резюмував голова облради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*