офіційний сайт

«ФІЛОСОФІЯ ЛУЦЬКА» В ОБРАЗОТВОРЧОМУ ВИКЛАДІ

Цикл творчих звітів Волинського фахового коледжу культури і мистецтв імені Ігоря Стравінського продовжили студенти та викладачі відділення образотворчого і декоративного мистецтв та реставрації.

У різноманітті художніх стилів, технік і барв молоді художники відобразили своє сприйняття Луцька, його застиглу у камені історію і живу душу, романтизм і таємничість, ошатність і гостинність.

Виставку художніх робіт відвідав і представник засновника коледжу – перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук. Він зазначив, що окрім потужного естетичного впливу, експозиція також демонструє і високий рівень хисту, знань і компетентностей її творців – студентів та їхніх наставників. «Для багатьох з вас – це перший виставковий досвід. І він уже вдалий. Навчайтеся, розвивайте вміння, плекайте свій талант, шукайте свій особливий виклад, і успіх буде гарантованим. Хай кожен здобуде визнання і багато персональних мистецьких імпрез»,- висловив побажання Юрій Поліщук. Він також нагородив відзнаками обласної ради викладачів коледжу: Юлію Лопанову і Володимира Мискевича.

З вітальним словом до присутніх звернувся і директор коледжу Тарас Войтович, який побажав цикловій комісії образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва та реставрації професійного росту і подякував за чудово підготовлену виставку і розкриту філософію Луцька.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*