офіційний сайт

ЕНЕРГОЕФЕКТИВНА ГРОМАДА: СТАРТУВАВ ПРАКТИКУМ ДЛЯ ТЕРГРОМАД

Голова обласної ради Григорій Недопад взяв участь у семінарі-навчанні «Енергоефективність територіальної громади», який відбувся за сприяння проекту USAID HOVERLA (HOVERLA / проєкт USAID в Україні ).

Під час форуму представники волинських територіальних громад разом з експертами обговорили проблеми використання інструментів з енергоефективності на місцевому та регіональному рівнях, зокрема проаналізували основи законодавства, систему енергоменеджменту, енергетичні стратегії і плани, вивчили міжнародний досвід та опрацювали засади міжмуніципального співробітництва у сфері управління енергоощадними проєктами.

Григорій Недопад зазначив, що громади повинні працювати над підвищенням енергоефективності та зменшенням витрат на енергоносії. Чітке планування та стратегія дозволять скоротити витрати на комунальні послуги та використати кошти бюджету на вирішення інших нагальних потреб у громаді. Він нагадав, що в Луцьку успішно був реалізований проєкт з енергоефективності в громадських будівлях НЕФКО. Так, впродовж 4 років в обласному центрі відремонтували та утеплили дитячі садочки, школи і заклади культури, що значно скоротило витрати на їх опалення.

«Кожна громада має впроваджувати енергоефективні заходи, які дозволять економити кошти і в подальшому витратити їх на інфраструктурні проєкти та підвищення якості життя мешканців. За енергоефективністю – майбутнє», – наголосив очільник обласної ради.

З метою втілення напрацьованих пропозицій голова Волиньради Григорій Недопад, депутат обласної ради, представник Асоціації «Енергоефективні міста України» Сергій Кошарук та заступник голови ОВА Юрій Гупало підписали Меморандум про запровадження системи енергоменеджменту в закладах обласної комунальної власності.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*