офіційний сайт

ЕЙ, БРО, ТВОРИ ДОБРО! АГОВ, СЕСТРО, – ВОЛОНТЕРСТВО!

На базі обласного молодіжного центру упродовж кількох днів молодіжних працівників з усієї країни навчатимуть мистецтву волонтерського менеджменту. З молоддю поспілкувався і перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Всеукраїнський спеціалізований тренінг «Залучення та координація волонтерів» організовано за сприяння Волинського і Всеукраїнського молодіжних центрів спільно з Українською Волонтерською Службою. Навчальний курс розроблено Програмою Волонтери ООН в Україні. Участь у тренінгу беруть молодіжні працівники громад практично з усіх областей України, включаючи Донецьку і Луганську.

Вітаючи молодіжних лідерів на Волині, перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук зауважив, що тематика теперішніх навчань надважлива. «Волонтерський рух в нашій країні – масове явище сьогодні. Це ініціатива як і різного спрямування організацій, так і окремих людей – від малих дітей до літніх. Будучи теж залученим до цього процесу, я дуже добре розумію, наскільки важлива координація зусиль людей доброї волі, їхня внутрішня і зовнішня комунікація. Навчальний курс дає розуміння багатьох нюансів: від підбору людей – до оцінки ефективності діяльності. Переконаний, що набуті знання стануть корисними у вашій діяльності, допоможуть результативно взаємодіяти з волонтерами, залучати нових і, тим самим, наближати українську перемогу», – висловив упевненість Юрій Поліщук.

Тренери курсу ставлять за мету розвинути компетентність учасників у ключових теоретичних та практичних аспектах волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм. Серед тем: види, принципи та характеристики волонтерських проєктів; цикл волонтерського менеджменту та інструменти взаємодії з волонтерами; стратегії розвитку довгострокового волонтерства; залучення молоді до волонтерства; інтеграція, адаптація та мотивація активістів та методи формування активних спільнот, а також кращі світові та національні практики та інструменти роботи з волонтерами.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*