офіційний сайт

«ДИТЯЧА ЛІГА» – ВОЛИНЬ ПРИЙМАЄ ПЕРШІСТЬ УКРАЇНИ З ВОЛЕЙБОЛУ

В обласній дитячо-юнацькій спортивній школі старував чемпіонат України з волейболу серед дівчаток 2008 року народження. В офіційному відкритті першості взяв участь голова Волиньради, очільник обласної федерації волейболу та регіонального відділення НОК України Григорій Недопад.

Упродовж 4-8 квітня у два відбіркові етапи за звання найкращої змагатимуться 17 команд з різних регіонів держави. Волинь на чемпіонаті представлена трьома командами – дві із них складають вихованки обласної ДЮСШ та одна – з Ковельської ДЮСШ. На турнір також прибули юні волейболістки із Вінничини, Київщини, Рівненщини, Чернігівщини, Миколаївщини, з міст Полтави, Житомира, Запоріжжя та Кропивницького.

Вітаючи команди із початком чемпіонату Григорій Недопад побажав спортсменкам цікавої, безкомпромісної та справедливої гри без травм. «Сьогодні на майданчик вийдуть юні спортсменки, які мають усі шанси у найближчій перспективі показати себе у складі жіночої збірної України з волейболу на наступних Олімпійських іграх. Окрім того, такі всеукраїнські заходи демонструють, що Україна єдина, незламна і непереможна. Тішить те, що ми продовжуємо грати і перемагати на спортивних майданчиках, тим самим надихаючи наших захисників наближати українську перемогу», – підкреслив він.

Григорій Недопад також вручив капітанам команд солодкі та пам’ятні подарунки і побажав спортсменкам нових знайомств і вражень від перебування в обласному центрі Волині.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*