офіційний сайт

ДЯКУЄМО, ЩО ТРИМАЄТЕ ФРОНТ ДОБРА!

З нагоди Міжнародного дня волонтера голова обласної ради Григорій Недопад зустрівся з волинською волонтерською спільнотою.

«Сьогодні, коли ворог плюндрує нашу землю, особлива подяка кожному громадянину, який добровільно взяв на себе обов’язок допомагати з усіх сил і підтримувати від усієї душі інших. Цю нелегку місію самовіддано і стійко, надихаючи тим самим увесь світ. Ви опора і надія кожного українського воїна та громадянина. Бажаю нам усім перемоги та миру, вашим родинам щастя та міцного здоровʼя. Щира вдячність кожному за вашу сподвижницьку працю»,- звернувся до волонтерів Григорій Недопад.

З нагоди свята голова обласної ради відзначив подяками волонтерів благодійних фондів: «Фонд національного розвитку», «Турбота ПРО», колективи громадських організацій «Волонтерський центр «Серця патріотів» та «Благодійний фонд «Старе місто Луцьк», почесної грамоти обласної ради удостоєно Павла Хомʼяка – директора релігійної організації «Релігійна місія «Карітас-Спес Луцьк» та військового волонтера Руслана Роговського. Окремими подарунками керівник обласної ради нагородив представників Благодійного фонду «Волинь SOS» та Волонтерського штабу «Ангар».

Більше фото за посиланням https://photos.app.goo.gl/Fsotj7FR79euLBA79

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*