офіційний сайт

ДВОЄ ВОЛИНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ОТРИМАЛИ ЖИТЛО

Ордери та ключі від омріяного помешкання отримали срібна призерка Паралімпійських ігор з параканое Марина Мажула, яка є Заслуженим Майстром спорту України з параканое (серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату), багаторазовою чемпіонкою світу з параканое, переможницею Європейських першостей та чемпіонатів України. Також ордер на квартиру отримав легкоатлет, Майстер спорту України міжнародного класу (спортивна ходьба), багаторазовий переможець та призер чемпіонатів і кубків України, переможець та призер Кубків Європи, дворазовий учасник Олімпійських ігор Іван Банзерук.

Урочисте вручення ключів спортсменам відбулось за участі заступника голови Волиньради Григорія Пустовіта, Луцького міського голови Ігоря Поліщука, заступника очільника ОВА Юрія Гупала та спортивної спільноти краю.

Григорій Пустовіт привітав спортсменів від імені обранців волинської громади та голови обласної ради Григорія Недопада. Він зауважив, що незважаючи на війну, керівництво області та Луцька докладає максимум зусиль, аби виконувати свої зобов’язання щодо поліпшення житлових умов провідних волинських спортсменів та на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів продовжує реалізовувати програму з придбання житла.

«Це також ваша чергова перемога, адже це оцінка, яку дала громада вашим досягненням, зусиллям, спортивному таланту та вашому прагненню до перемоги. Український дух боротьби, який сьогодні демонструють наші захисники, формувався і культивувався в тому числі й успіхами спортсменів. Ваші успіхи – це успіхи усієї нашої волинської громади, усіх українців. Ми щоразу пишаємося вашими досягненнями у спорті і, вручаючи сьогодні вам ці ордери, ми таким чином висловлюємо свою вдячність і бажаємо нових перемог на престижних світових змаганнях», – резюмував він.

Спортсмени своєю чергою подякували керівництву області та Луцька за турботу та пообіцяли й надалі тренуватися і перемагати, аби прославляти Волинь і Україну на спортивних аренах світу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*