офіційний сайт

ДРОНИ ВІД ВОЛИНЬРАДИ УЖЕ ПРАЦЮЮТЬ НА ФРОНТІ

«Електронних пташок» волинським бійцям на передову доправили голова депутатської фракції обласної ради від політичної партії «За майбутнє» Ігор Лех та представники обласних комунальних закладів.

Сім квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro із трикамерною інноваційною системою відеозапису та надпотужний інверторний генератор (6,1 кВт) передали для потреб трьох бойових підрозділів, де несуть службу наші земляки, зокрема: 100-тій окремій бригаді територіальної оборони, 67-мій ОМБр ДУК та 14-тій окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого. Ці безпілотники уже сьогодні нищитимуть ворога на Куп’янському, Лиманському та Бахмутському напрямках.

Це продовження ініціативи Волиньради, яка реалізовується уже протягом тривалого часу і дає можливість відшукати, зібрати та доправити різного роду гуманітарні вантажі за запитами волинських бійців.

Крім того, депутати власним коштом, як робили це досі найчастіше без розголосу, і надалі будуть забезпечувати найрізноманітнішу допомогу бойовим підрозділам об’єднаних сил оборони: автомобілі та запчастини до них, генератори, електричне і газове обладнання, військова амуніція, а також ремонт техніки та багато іншого.

Волонтерську місію Волиньрада провадить спільно із комунальними закладами, засновником яких є, і робить це публічно та прозоро задля звітності перед колективами установ, громадою на нашими оборонцями.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*