офіційний сайт

ДРОНИ ДЛЯ ФРОНТУ – ВІД ВОЛИНЬРАДИ

Виконуючи першочергову і пріоритетну потребу військових формувань у забезпеченні квадрокоптерами, на передову вже доставлено черговий транш найбільш актуальної допомоги.

Депутат обласної ради, голова фракції «За майбутнє» Ігор Лех та народний депутат України Вячеслав Рубльов особисто доправили волинським бійцям на Запорізький напрямок партію дронів DJI Mavic 3 Pro, обладнаних трьома інноваційними камерами кожен. Необхідні для якісної аеророзвідки БПЛА отримали бійці 2-го окремого волинського стрілецького батальйону та 3-го механізованого батальйону 118 ОМБр.

В координації з Волиньрадою відшукали та придбали «очі» для захисників колективи обласних комунальних закладів, а саме Луцького геріатричного пансіонату, Берестечківського, Горохівського, Олицького та Руденськогоий психоневрологічних інтернатів.

З перших днів повномасштабного вторгнення колективи усіх обласних комунальних установ долучені до спільної гуманітарної місії Волинської обласної ради, аби допомогти із забезпеченням найнеобхіднішого для оборонців, які перебувають на передових позиціях. Підтримка фронту буде постійною і незмінною до перемоги.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*