офіційний сайт

ДОСЯГНЕННЯ І ПЕРСПЕКТИВА – ЗВІТ МЕДОБ’ЄДНАННЯ ЗАХИСТУ МАТЕРИНСТВА Й ДИТИНСТВА

Щорічний підсумок представила директорка обласного територіального медичного об’єднання захисту материнства і дитинства Ірина Горавська та керівники відділень. У роботі медради взяв участь і голова обласної ради Григорій Недопад.

Як зазначила очільниця комунальної установи, в 2022 році медоб’єднання підписало з Національною службою здоров’я 17 пакетів надання медичних послуг на загальну суму понад 295 млн. грн., ще на 7,7 млн грн надано платних послуг. В минулому році тут завершили реконструкцію неонатального корпусу, облаштували укриття, завершили капітальний ремонт 4 ліфтів та системи киснепостачання, розробили ПКД та розпочали роботи з капітального відновлення санаторію в Дачному для діток-інвалідів, а також отримали нове медичне обладнання й апаратуру.

В 2023 році тут планують реконструювати сховище у дитячій лікарні та збудувати нове для перинатального центру, відремонтувати відділення дитячої онкогематології та невідкладної допомоги, а також відкрити 3 нові відділення.

«Ми плануємо створити відділення репродуктивних технологій та опіковий центр. Крім того, готуємо до відкриття відділення стоматології. Необхідні фахівці та обладнання у нас є», – зазначила Ірина Горавська. А у санаторії для дітей з батьками «Дачний» хочуть встановити підйомник та збільшити кількість палат, щоб мати змогу реабілітувати більше дітей з обмеженими можливостями.

За словами медиків закладу, початок повномасштабної війни негативно позначився на народжуваності. На Волині зменшилася кількість пологів та, одночасно, збільшився відсоток передчасних пологів. Якщо у 2021 році з 3388 новонароджених було лише 290 поспішайок, то у 2022-му народилися 2855 малюків, з яких 260 – раніше терміну.

Григорій Недопад запевнив: обласна рада і надалі буде підтримувати ТМО, оскільки йдеться про чи не найуразливішу категорію пацієнтів – породіль та дітей.

«Ми продовжуємо роботу щодо утеплення приміщення дитячої клінічної лікарні, будемо працювати над тим, аби медичне об’єднання було повністю автономним в опаленні, а для цього буде проведений ремонт котельні. Тому маємо не зупинятися на досягнутому і розвиватися далі», – наголосив голова обласної ради. Він також передав для медичного об’єднання два телевізори, які медики розмістять в укритті аби відволікти малюків під час повітряних тривог.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*