офіційний сайт

ДОПОМОГА ФРОНТУ: ДЕПУТАТИ ДОПРАВИЛИ ГУМВАНТАЖ НА ПЕРЕДОВУ

Перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук, депутати Ігор Лех та Юрій Харченко, а також народний обранець Вячеслав Рубльов у супроводі фінського інструктора-волонтера Томі Хілтунена особисто передали запитувані військовими обладнання та інші потрібні речі.

Волонтерську місію з доставки допомоги Юрій Поліщук назвав дуже ефективною. «Ми здолали практично усю лінію східного фронту: Костянтинівка – Краматорськ – Слов’янськ – Лиман – Ізюм – Харків. Відвідали бойові підрозділи 4-ох бригад: три батальйони 100 -ої , окремий механізований 118-ої, мінометників 67-ої, а також вертолітників. Доправили усе з найактуальніших заявок наших воїнів», – розповів він.

У зібраному силами волинських депутатів, волонтерів, благодійників, комунальних установ – позашляховик та карета швидкої, медикаменти, старлінки, зарядні станції, тепловізори, генератори, оргтехніка, фільтри для води, енергетичні сухпайки, гігієнічні засоби та інше. Інструктор Томі Хілтунен, який супроводжував волинян і є представником волонтерської організації Lion Defence Team, додав до гумвантажу ще й квадрокоптери. Саме їх, за твердженням бійців, фронт потребує постійно та в необмеженій кількості. Замовлення депутати обласної ради взяли в роботу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*