офіційний сайт

ДО ДОБРОБАТУ «АРЕЙ» ЗНОВУ ПРЯМУЄ ДОПОМОГА

Частину вантажу спорядили за кошти, зібрані під час футбольного турніру, який організували Волиньрада, гіпермаркет «Там-Там» і ФК «Волинь».

Під час третіх за рахунком благодійних змагань з міні-футболу вдалося зібрати майже 110 тисяч гривень. За них придбали, капітально відремонтували, пофарбували та обладнали під водовоз автомобіль. Саме про такий специфічний транспорт і просили добробатівці з «Арею».

«Доставляти будь що на лінію активних бойових дій надзвичайно складно. По наших позиціях ворог безперервно застосовує артилерію та авіацію. Буває, що упродовж тижня підрозділи втрачають до 10 авто. Хлопці в окопах іноді по кілька днів без їжі і води, поки з’явиться можливість їх підвезти. Комбат просив про транспорт, яким би відразу можна було доставити на передові позиції великий об’єм питної води. Тож замовлення виконали, обладнавши авто цистерною», – розповів голова обласної ради Григорій Недопад. Він також забезпечив пальним волонтерську місію, яка доправить допомогу на фронт.

Волонтер Руслан Роговський, який опікується «арейцями» від початку великої війни, зауважив, що до зібраних під час футбольного турніру коштів ще понад 50 тисяч додав волинський бізнес. На цю суму придбали міношукачі та захисні саперні обладунки, усе це також дуже потрібне добробатівцям. «Зараз хлопці переміщаються на Маріїнський напрямок, до цього стримували навалу у Вознесенську, билися за Херсон, боронили Криворіжжя. Тобто вони постійно – на найгарячіших напрямках. І я вдячний Григорію Недопаду, обласній раді за посильну допомогу цьому підрозділу амуніцією, генераторами, спорядженням та автотранспортом», – висловив подяку Руслан Роговський.

Ініціатор благодійних футбольних турнірів, керівник гіпермаркету «Там-Там» Віктор Кульбачинський запевнив, що місія з підтримки батальйону «Арей» триватиме й надалі, як і не припинятиметься допомога іншим підрозділам сил оборони аж до остаточної перемоги над окупантом.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*