офіційний сайт

ДО ДНЯ ПРИКОРДОННИКА ПРОВЕЛИ ДРУЖНІЙ ТУРНІР З МІНІ-ФУТБОЛУ

У змаганнях взяли участь 10 команд, до складу яких увійшли військові, правоохоронці та представники влади.

Підвищити рівень фізичної підготовки, спортивної майстерності та професійної працездатності – так окреслив цілі турніру його ініціатор – 6 Волинський прикордонний загін. Конкуренцію у футболі їм склали команди головних управлінь в області: СБУ, Національної в патрульної поліції, ДСНС, прокуратури, податкової служби, а також команди 204-ї севастопольської бригади тактичної авіації, Національної гвардії, Волиньради та ОВА.

Григорій Недопад привітав учасників змагань від імені депутатського корпусу і зіграв у складі збірної «владної»команди. «Добре, що наші військові та правоохоронці відгукнулися та взяли участь у святі футболу. Під час спортивної гри вони познайомляться, потоваришують та будуть ще ефективнішими у своїй роботі. Ми щиро вдячні за організацію цього спортивного турніру керівнику прикордонників Сергію Лозінському, а також нашим воїнам – за те, що маємо можливість провести таку гру», – зазначив Григорій Недопад.

За підсумками змагань І місце в турнірі зайняла збірна команда обласної ради та облвійськадміністрації, ІІ – за командою головного управління Національної поліції, а ІІІ вибороли гравці з управління СБУ у Волинській області.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*