офіційний сайт

ДО ДНЯ ПРИКОРДОННИКА – ОНОВЛЕНА КОМЕНДАТУРА

Після капітальної реконструкції у 6 прикордонному Волинському загоні відкрили центр управління, який об’єднує 5 прикордонних застав на українсько-білоруському відтинку кордону. Подію приурочили до професійного свята охоронців державних рубежів.

На входини запросили усіх, хто допомагав не лише в оновленні території комендатури, а й в укріпленні державної лінії розмежування з Білоруссю, а її під наглядом волинських прикордонників – понад 200 кілометрів. Привітати стражів кордону з новосіллям та професійним днем прибули голова Волиньради Григорій Недопад та депутат Анатолій Бусько, начальник ОВА Юрій Погуляйко із заступниками, керівники районів та окремих громад, а також військові, нацгвардійці, правоохоронці, аграрії та лісівники. Освятив тутешню капличку та благословив прикордонників на ратну службу митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Упродовж 8 місяців на місці кількох старих і пристосованих будівель виросло ціле військове містечко із сучасними і технологічно обладнаними адмінприміщенням, автомобільними боксами, комфортними житловими модулями для особового складу з пральнею та душовою, тренажерним майданчиком зі штучним покриттям, а також зручними вольєрами для службових собак. Днями тут буде облаштоване і надійне укриття. «На реконструкцію і добудову комендатури спрямовано 4 мільйони гривень, з яких 2,5 млн – кошти обласного бюджету, ще 1,2 млн грн – допомога громад та меценатів» – розповів головний прикордонник області Сергій Лозінський і висловив вдячність за підтримку прикордонної служби у цей непростий час.

Він ознайомив присутніх з роботою моніторингового центру, де цілодобово відстежуються дані з 15 камер відеоспостереження за відкритими ділянками кордону, 9 з яких – тепловізійні. Продемонстрував зразки сучасного озброєння, яке використовує особовий склад, броньовані всюдиходи, радіотехнічне обладнання, а також пересувну сонячну станцію, яка здатна забезпечити автономне енергоживлення.

«Прикордонна служба – це форпост цілісності нашої країни. Ви першими зустрічаєте і ворогів, і друзів. Тому обов’язок кожного з нас допомогти і підтримати вас у цьому служінні державі та її народові. Я переконаний, що невдовзі наші кордони будуть відновлені у межах 1991 року, а Україна буде цілісною та незалежною. Дякую за ваші доблесть, мужність, пильність та гідну службу як в охороні державних рубежів, так і в захисті країни від агресора», – звернувся до особового складу під час урочистого шикування голова обласної ради Григорій Недопад і відзначив кращих прикордонників грамотами Волиньради.

Також Григорій Недопад спільно з начальником облвійськадміністрації Юрієм Погуляйком передали у користування прикордонної комендатури комплекс супутникового зв’язку Старлінк і 4 повнопривідних автомобілі.

Своєю чергою Сергій Лозінський нагородив своїми відзнаками керівників області, а також меценатів та друзів прикордонного загону за підтримку та потужну допомогу.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*