офіційний сайт

ДЛЯ ЮНИХ НАУКОВЦІВ ПРОЛУНАВ ПЕРШИЙ ДЗВІНОК

Відсьогодні у Волинському науковому ліцеї розпочався новий навчальний рік. В урочистостях з цієї нагоди взяв участь голова обласної ради Григорій Недопад, педагогічний колектив закладу, учні та їхні батьки.

Цьогоріч науковий ліцей поповнили понад 60 восьмикласників. Загалом у закладі здобувають знання майже 250 учнів, які обрали для себе математичний, хіміко-біологічний, або ж суспільно-гуманітарний профілі навчання.

«Дуже важливо, що і вчителів, і учнів, і батьків об’єднує спільна мета – це те, що ми виховуємо не рабів, які будуть бездумно виконувати вказівки, ми плекаємо вільних людей, справжніх патріотів своєї землі, які здатні подолати всі негаразди та відстояти переможний дух нескореного українського народу, – наголосила директорка ліцею Ірина Лозовська. – Усе те, що упродовж років навчання вкладається у ваші юні душі і голови – дуже важливо, бо залишивши ліцей, ви часто будете стояти перед вибором. І ми, ваші наставники, впевнені, що цей вибір завжди буде правильним».

Очільник обласної ради Григорій Недопад привітав ліцеїстів, педагогів та їх батьків зі стартом навчання. Він також зауважив, що ліцей був і залишається найкращим закладом освіти на Волині. «Як майбутня наукова еліта краю ви сьогодні стоїте на порозі великого старту до нових звершень та наукових відкриттів. Восьмикласникам зичу легко влитися у велику та дружну ліцеїстську родину, одинадцятикласникам бажаю якісно підготуватися до вступних іспитів у вищі навчальні заклади. Бо традиційно Волинський науковий ліцей є амбасадором з навчання та виховання абітурієнтів медичних, технічних та гуманітарних спеціальностей найкращих вітчизняних вишів», – зауважив Григорій Недопад.

Від депутатського корпусу обласної ради для потреб закладу він подарував електричні конвектори та інші господарчі речі. «Ці потужні обігрівачі будуть встановлені в укритті для комфортного перебування усіх учасників освітнього процесу, в тому числі і у нічні години, оскільки у ліцеї є повний пансіон. Керівництво ліцею подбало про безперервний процес навчання. В укритті облаштовані навчальні класи, учительська, місця для ночівлі, відтак цей подарунок неодмінно стане вам у нагоді», – зауважив він.

За традицією закладу кращим ліцеїстам вручили іменні сертифікати про присвоєння академічних стипендій. «Всі наші діти – найкращі, але тим, які здобули перемоги на всеукраїнському рівні, призначається щомісячна академічна стипендія, яку вони отримують за підсумками минулого навчального року», – зауважила Ірина Лозовська.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*