офіційний сайт

ДЛЯ ЮНИХ ІСТОРИКІВ ВЛАШТУВАЛИ ТРАДИЦІЙНИЙ ОБЛАСНИЙ ТУРНІР

Стартували XXIII змагання юних істориків, спільно започатковані волинським осередком Малої академії наук і факультетом історії, політології та національної безпеки ВНУ ім. Лесі Українки. Участь в офіційному відкритті турніру взяв перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук.

Цьогоріч на інтелектуальному полі змагатимуться 90 старшокласників у 18-ти командах з Луцька, Ковеля, Нововолинська, двох обласних наукових ліцеїв, Боратинської, Забродівської, Горохівської, Любомльської, Підгайцівської, Торчинської, Ратнівської, Заболотівської, Іваничівської, Локачинської, Маневицької та Мар’янівської територіальних громад.

«Турнір відбувається у два етапи. Перший уже проведено на регіональному або міському рівнях, а сьогодні, під час другого етапу, ми визначимо найкращу команду за підсумками наукових дискусій у відбірковому, півфінальному та фінальному історичних раундах», – розповіла директорка Волинської обласної МАН Тетяна Михалюк.

У вітальному слові до юних знавців історії перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук відзначив важливість проведення таких змагань, які вже здобули неабияку популярність серед учнівської молоді Волині. «Історія – надзвичайно важливий предмет і сьогодні триває дискусія про те, що він має бути одним із основних при складанні випускниками ЗНО. Я також прихильник цього, бо кожен українець має досконало знати історію своєї держави, щоб у майбутньому будувати гідну, заможну та процвітаючу Україну. Переконаний, що більшість учнів, які беруть участь в олімпіадах, турнірах, конкурсах, захистах наукових робіт, неодмінно будуть здавати ЗНО з історії і ставатимуть студентами історичних факультетів, зокрема й ВНУ, випускником якого я також є і горджусь цим. Хочу побажати учасникам гарних змагань, позитивної боротьби і нехай переможе та команда, яка найкраще знає історію. Зичу усім нам, щоб новітня історія України творилась під мирним і переможним українським небом!», – підкреслив він.

Декан факультету історії, політології та національної безпеки ВНУ ім. Лесі Українки Ярослав Ярош запевнив, що викладачі будуть чесно і об’єктивно визначати переможців. Він також анонсував, що на учасників турніру, окрім розумової, чекатиме ще й фізична активність. «Сьогодні ми також запропонуємо своєрідну форму соціальної взаємодії зі студентським активом нашого факультету у формі флешмобу, в рамках якого ви спільно напишете надихаючі меседжі та побажання українським захисникам, які сьогодні тримають над нами небо і виборюють перемогу», – наголосив він.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*