офіційний сайт

ДЛЯ МЕДИКІВ ТА ВОЇНІВ – ЗІБРАНО ЧЕРГОВИЙ ГУМАНІТАРНИЙ ВАНТАЖ

Його сформовано спільними зусиллями Волиньради та благодійної організації “Фонд національного розвитку”.

Зокрема, голова обласної ради Григорій Недопад та очільник благодійного фонду Олександр Кулаков передали для лікарні “Охматдит” великогабаритний пасажирський автобус IVECO на більш як 50 місць, а також більше 4-ох тонн гуманітарної допомоги, яка надійде в медичні заклади Дніпра, де проходять лікування військовослужбовці. Для потреб армійців також призначаються автомобільні покришки, продукти харчування, сухпайки, засоби для надання медичної допомоги.

Олександр Кулаков розповів, що автобус вдалося придбати в Італії за сприяння закордонних партнерів. “Це вже другий автобус, який передали іноземці для “Охматдиту”. Ми домовилися, що подібний автотранспорт надходитиме і надалі, його використовуватимуть під час ротацій військових”, – зазначив він.

Голова обласної ради Григорій Недопад висловив вдячність закордонним друзям, які відгукуються на прохання, знаходять та передають необхідне. “Ми продовжуємо реагувати на запити наших військових, а ще медичних закладів. В “Охматдиті” надають кваліфіковану допомогу нашим дітям, проте у них не було транспорту, аби довозити пацієнтів, – підкреслив Григорій Недопад. – Матраци, постіль та інше згодяться в кожному медичному закладі, де лікуються наші воїни. Роботу продовжуємо і будемо допомагати усім, чим можемо”.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*