офіційний сайт

ДЛЯ ФРОНТУ, ОБОРОНИ І ПЕРЕМОГИ – ВЛАДА, ГРОМАДИ І ВІЙСЬКОВІ ГУРТУЮТЬСЯ

Задля налагодження взаємодії та співпраці відбулась спільна координаційна нарада за участі керівництва області, голів громад та райадміністрацій, а також командирів військових формувань, центру комплектування, прикордонної служби, очільників лісової галузі, поліції та рятувальників.

Мета зібрання – об’єднання фінансових, матеріальних та організаційних ресурсів для підвищення обороноздатності області та допомоги волинським підрозділам, які нині воюють на передовій. З таким проханням до лідерів громад та керівництва області і районів звернувся командувач оперативного з’єднання військ «Волинь» Василь Зубанич.

Під час наради було проаналізовано окремі напрямки, де необхідне підсилення, а також першочергові матеріальні та ресурсні потреби. Йшлося, зокрема, про нарощування інженерних загороджень, фортифікаційних споруд та розширення системи віддаленого тепловізійного спостереження на лінії кордону; обладнання опорних пунктів, оборонних рубежів, технічне оснащення і тактичне спорядження для підвищення бойової злагодженості підрозділів територіальної оборони; формування нових військових частин і забезпечення їх засобами аеророзвідки, зв’язку та пересування.

Голова Волиньради Григорій Недопад закликав громади почути військових. «Громади надавали і надають чималу допомогу і з бюджету, і матеріально-технічну, і організаційну, потужно працює й громадська ініціатива. Розумію, що одночасно потрібно забезпечувати роботу критичної та соціальної інфраструктури територій. Але всі ми усвідомлюємо сьогодні пріоритети. Тому сподіваюся, що ми об’єднаємо наші зусилля і досягнемо поставленої мети», – зазначив голова обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*