офіційний сайт

ДЛЯ 53-го БАТАЛЬЙОНУ: ВОЛОНТЕРСЬКА МІСІЯ ВОЛИНЬРАДИ ТРИВАЄ

Для волинських бійців, які сьогодні боронять східні рубежі держави прямує черговий гуманітарний вантаж. Усе найнеобхідніше за запитом воїнів Луцького батальйону Волинської бригади тероборони відшукали за сприяння керівництва, депутатського корпусу Волиньради спільно із Всеукраїнським об’єднанням українок «Яворина».

Доправити вантаж на лінію фронту зголосились перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук та депутат Сергій Кудрявцев. Напередодні від’їзду волонтерської місії очільник Волиньради Григорій Недопад, його заступник Григорій Пустовіт та депутат облради Анатолій Вітів особисто долучились до укомплектування санітарного авто ще й найнеобхіднішим для воїнів.

«За запитом військової частини А 7062 на черговій сесії депутати підтримали рішення щодо передачі цієї карети швидкої з балансу обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф для потреб наших захисників. Санітарний транспорт, як і позашляховики, на передовій сьогодні у великій ціні, адже є «розхідним матеріалом». Швидка обладнана реанімаційною апаратурою та ношами для транспортування поранених. Будемо сподіватись, що вони нашим хлопцям не знадобляться», – сказав Григорій Недопад.

У взаємодії із благодійниками обласною радою для захисників також зібрано медпрепарати, індивідуальні аптечки, водонепроникні намети, продукти харчування тривалого зберігання, засоби особистої гігієни, а також потужні бензопили. За сприяння громадської організації «Всеукраїнське об’єднання українок «Яворина» вантаж вдалось доукомплектувати буржуйками, фільтрами для води, медикаменами, м’якими ношами, сухпайками, консервацією, фруктами та солодощами, протеїновими пластівцями, а також кількома ящиками окопних свічок. «Наші волонтери також виготовили металеві підставки для окопних каганців – це наше «ноу хау» за запитами бійців. Вони зручні у використанні, їх можна встановити будь-де і навіть розігріти на них їжу», – розповіла керівниця громадської організації «Яворина» Руслана Вознюк.

«Уже сьогодні заповнена вщент карета швидкої прямує на східний фронт, а ми спільно із апаратом, депутатським корпусом збираємо кошти та паралельно шукаємо повнопривідний пікап, це ще один найактуальніший запит наших захисників», – резюмував голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*