офіційний сайт

«ДІТИ ПЕРЕМОГИ МАЛЮЮТЬ УКРАЇНУ МАЙБУТНЬОГО»: НОВА МАРКА ВІД УКРПОШТИ

Презентацію благодійного поштового випуску, присвяченого дітям, які опинилися в епіцентрі жорсткої війни, розв’язаної росією, приурочили до міжнародного Дня захисту дітей.

У церемонії спецпогашення поштівки взяли участь заступник керуючого справами виконавчого апарату Волиньради Юрій Ройко та народний депутат України Вячеслав Рубльов. Долучилися і діти, зокрема, й авторка ескізу марки «Українська мрія» Софія Кравчук.

Про історію створення нового випуску розповів керівник Волинської дирекції «Укрпошти» Іван Люсак: «Укрпошта оголосила всеукраїнський конкурс дитячих робіт на тему «Діти Перемоги малюють Україну майбутнього». За результатами голосування перемогу здобув малюнок «Найзаповітніша мрія» Олександри Федорчук з міста Бровари. Проте Укрпошта вирішила відтворити на поштівці також і роботи, які увійшли до фіналу: 9-річної Вероніки Іванцової та 12-річної Анастасії Мисько з Хмельниччини, 13-річної Олександри Бушинської з Одещини, 9-річної Варвари Колєсової з Миколаївської області, 6-річного Георгія Сосницького з незламного Харкова, 4-річної Діани Василенко з Полтави та 6-річної львів’янки Корнелії Андрійчук», – зазначив він.

Тираж поштового блоку – 135 000 примірників.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*