офіційний сайт

ДЕПУТАТИ ВІДВІДАЛИ ВОЛИНСЬКИХ БІЙЦІВ НА ФРОНТІ

За запитом бойових підрозділів обранці Волинської громади у взаємодії з благодійними фондами та іноземними партнерами зібрали значний і дуже потрібний транш допомоги.

Доправити вантаж на передову вкотре зголосилися депутати обласної ради Ігор Лех, Юрій Харченко та народний депутат України Вячеслав Рубльов. Зокрема, для бійців 14-ої бригади передали Mavic 3 та комплектуючі до нього. «Дрон, надзвичайно дефіцитні запчастини до нього та тепловізор роздобув голова Волиньради Григорій Недопад у взаємодії з громадською організацією «Асоціація українців за кордоном» (під керівництвом Людмили Задорожної) і благодійним фондом «ТурботаPRO» (засновники Андрій Ковальчук і Луїза Киримова). Також відвідали стрільців 2-го Луцького батальйону, вони вже 9 місяців воюють на передових позиція Запорізького напрямку. Залишили хлопцям квадрокоптер з тепловізором Autel 4 Max та додатковими акумуляторами», – розповів депутат Ігор Лех.

На Лиманському напрямку нині тримають лінію оборони військові 100-ї бригади ТрО. Від своїх земляків вони отримали 3 потужні квадроцикли BRP Outlander , вартістю 3 мільйони гривень, які придбали коштом обласного бюджету спільно з Олицькою селищною радою. «Квадроцикли потрібні для роботи підрозділів швидкого реагування та евакуації поранених. Вони швидкі, прохідні, маневрені, по них важко поцілити і плюс вони краще себе проявляють в умовах бездоріжжя ніж броньована техніка», – зауважив народний депутат України Вячеслав Рубльов.

Окрім того, тепловізор та генератор отримали і прикордонники, які воюють на Бахмутському напрямку, а для 65-ої бригади, яка веде наступ в районі Оріхіва та Роботино, передали дрон та тепловізор від фінських партнерів.

«Ми також зустрітися з командирами наших бригад – 14-ої ОМБР, 100-ої ТРО, 65-ої ОМБР, 2-го стрілецького батальйону та пілотами 12-ї окремої бригади армійської авіації, аби з’ясувати актуальні потреби наших воїнів і працювати над наступним траншем допомоги», – запевнив депутат Юрій Харченко.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*