офіційний сайт

ДЕПУТАТИ СХВАЛИЛИ ЗВЕРНЕННЯ ДО ЦЕТРАЛЬНОЇ ВЛАДИ ТА МОКу

Більшістю голосів сесією підтримане звернення Волиньради авторства депутата Юрія Харченка щодо створення на базі однієї з військових частини Центру підготовки мобілізованих військовослужбовців. Звернення адресоване Міністру оборони України Олексію Резнікову і стосується потреби облаштування локації для проведення занять із дисципліни загальновійськової підготовки, а також польового базового табору. Як зауважив ініціатор документу, уже є попередня домовленість з польськими партнерами про надання для цих потреб сучасного технологічного наметового містечка.

Звернення Волинської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України щодо повернення скасованих доплат військовим, яке ініціювала депутатка Юлія Вусенко, після тривалого обговорення депутати відправили на доопрацювання. Більшістю голосів обранці громади підтримали пропозицію голови обласної ради Григорія Недопада врахувати висновок профільної комісії, яка напередодні розглядала це питання та рекомендувала доопрацювати документ, аби у ньому було відображено думку військовослужбовців та зважено на позиції усіх депутатів волинського парламенту.

Крім того, радою схвалене звернення до Голови Верховної Ради України та Прем’єр-міністра України щодо внесення змін до податкового законодавства. Його прийняття ініціював депутат Андрій Бокоч. «Враховуючи економічну ситуацію в країні та проведену роботу з потенційними інвесторами, за зверненням підприємств, які хочуть розмістити своє виробництво на території Нововолинської громади, один із критеріїв, якому мають відповідати підприємства, а саме сума річного доходу не має перевищувати 40 мільйонів гривень, на даний час є занадто низькою, що зумовлює відмову інвесторів проводити свою діяльність. Для залучення інвестицій, покращення бізнес клімату та подолання негативних тенденцій і проблем соціально-економічного розвитку громади Волинська обласна рада звертається з клопотанням розглянути питання для підприємств, які будуть працювати на території Нововолинської міської територіальної громади, де діє спеціальний режим оподаткування, збільшити суму річного доходу за останній річний звітний період до 500 млн грн шляхом внесення змін до Податкового Кодексу України», – саме так сформульоване головне прохання у зверненні.

Більшістю голосів депутати також проголосували за звернення до Міжнародного олімпійського комітету про недопущення російських і білоруських спортсменів до міжнародних змагань та Олімпійських ігор-2024. Автор документу – голова постійної комісії обласної ради з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму Віктор Галан-Влащук. Депутат пропонує колегам закликати МОК підтримати Україну та українських спортсменів і спільними зусиллями захистити фундаментальні олімпійські цінності. «Такі вимоги підтримуються представниками спортивних спільнот усіх демократичних і цивілізованих держав світу. Сьогодні, на тлі масових вбивств агресорами і терористами мирного населення України, жодним чином не можна послаблювати санкції проти росії і білорусі у світі спорту та дозволяти їх представникам брати участь у міжнародних стартах», – йдеться у зверненні.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*