офіційний сайт

ДЕПУТАТИ РОЗГЛЯНУЛИ РЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СПОРТУ В ОБЛАСТІ

Підготовка спортсменів до Олімпійських, Паралімпійських і Дефлімпійських ігор та забезпечення проведення обласних змагань стали предметом розгляду на засіданні постійної комісії з питань сім’ї, молоді, спорту та туризму.

Очільник комісії Віктор Галан-Влащук нагадав, що в 2024 році мають відбутися в Парижі Паралімпійські ігри та зимові Дефлімпійські ігри. «До участі у зимових Дефлімпійських іграх включено уже 3 волинян. На Паралімпійські ігри ще склад не сформований, але ми плануємо, що це буде 4 спортсменів. Підготовку спортсменів ми не можемо оплатити з бюджету, тому залучаємо кошти з усіх джерел», – зазначив депутат.

Порушувалося й питання про стипендії учасникам Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських ігор, видатним, молодим та перспективним спортсменам і їхнім тренерам. За словами заступниці директора Департаменту культури, молоді та спорту ОВА Тетяни Грицук, планується проведення навчально-тренувальних зборів для спортсменів, які братимуть участь в Олімпійських іграх, а також виплата стипендій у розмірі 6 тис грн для тих атлетів, які вибороли олімпійські ліцензії або виконали олімпійські нормативи. В профільному департаменті ОДА переконують, що будуть клопотатися про збільшення фінансування, аби забезпечити спортсменам належні умови.

За результатами розгляду питання члени депутатської комісії рекомендували ОВА при внесенні змін до бюджету цього року та формуванні кошторису на 2024 рік передбачити видатки на проведення навчально-тренувальних зборів для спортсменів, які представлятимуть Волинь на олімпійських аренах.

Голова комісії Віктор Галан-Влащук також порушив питання медичного забезпечення спортивних змагань. Він виступив за те, щоб на усіх спортивних заходах чергувала карета швидкої допомоги, оскільки, на його думку, присутності лише спортивного лікаря недостатньо. Директор КП «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимир Шмаль зазначив, що комунальна установа є підприємством і надання безоплатних послуг буде порушенням чинного законодавства. За результатами обговорення депутати взяли інформацію до відома та рекомендували обласній військовій адміністрації доручити профільним структурним підрозділам розробити механізм організації обслуговування бригадами екстреної медичної допомоги офіційних спортивних змагань за рахунок коштів обласного бюджету і, в разі потреби, внести відповідні зміни у цільові регіональні програми. До напрацювання відповідних змін попросили долучитися і «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*