офіційний сайт

ДЕПУТАТИ ПРИЙНЯЛИ НИЗКУ КАДРОВИХ РІШЕНЬ

Під час засідання постійної комісії Волиньради з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку депутати погодили призначення керівників комунальних закладів освіти.

Зокрема, рекомендували призначити керівником Волинського фахового коледжу культури і мистецтв Тараса Войтовича, який став переможцем виборів в освітньому закладі, та укласти із ним контракт терміном на 5 років.

Також депутати погодили призначення Петра Бойчука директором «Луцького педагогічного коледжу» строком на п’ять років. Нагадаємо, Петро Бойчук переміг у виборах, які були проведені в коледжі в травні цього року. За його кандидатуру проголосувала більшість учасників.

Тимчасово виконуючим обов’язки керівника Володимир-Волинського ліцею «Центр освіти» став Валентин Кошельник. Обов’язки керівника поклали на нього у зв’язку з тим, що попередній директор – Валентин Вірковський – написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Змінився керівник і у Володимир-Волинській спеціальній школі. Т.в.о директора закладу Богдан Гудима звільнився з цієї посади за власним бажанням, на його місце колектив школи та депутати запропонували заступницю директора з виховної роботи цього ж навчального закладу Тамару Мазурук.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*