офіційний сайт

ДЕПУТАТИ ПРОСЯТЬ ВІДРЕМОНТУВАТИ АВАРІЙНІ МІСЦЕВІ ДОРОГИ

З відповідними депутатськими запитами до голови ОВА Юрія Погуляйка та Служби місцевих автодоріг в області звернулися Ярослав Матвійчук, Андрій Бокоч та Юрій Харченко.

Зокрема, депутат Ярослав Матвійчук констатував, що 1,5 кілометри автодороги сполученням Вощатин-Ласків-Суходоли мають критичний стані. Між тим, нею курсують шкільні автобуси, мешканці дістаються до медичних закладів Володимира та Нововолинська, а також до місця роботи. Заплановані у 2022 році ремонтні роботи так і не були виконані. Тож, беручи до уваги численні звернення жителів сіл Вощатин, Ласків і Суходоли, а також старост Ласківського і Зарічанського старостинських округів, просить відремонтувати дорожнє полотно на вказаній ділянці.

Про аварійний стан дороги у Павлівській громаді сполученням Клопочин-Білопіль-Колпитів, а також потребу у ремонтів автошляхів до сіл Бужковичі та Орищі заявив і депутат Андрій Бокоч. Він клопочеться про негайне виділення коштів і відновлення згаданих доріг до кінця цього року.

Через зруйновану дорогу відсутнє автобусне сполучення між селами Малинівка – Трилісці, бо перевізники відмовляються надавати послуги, – повідомив депутат Юрій Харченко. Окрім того, зруйноване дорожнє покриття створює проблеми для доїзду карет швидкої допомоги і пожежно-рятувальної служби. Депутат клопочеться про включення цього відтинку шляху до переліку робіт з поточного ремонту на 2024 рік.

Усі запити колег депутати підтримали.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*