офіційний сайт

ДЕПУТАТИ ПОГОДИЛИ ПРИЗНАЧЕННЯ КЕРІВНИКІВ УСТАНОВ

Члени постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області погодили призначення директора обласного комунального підприємства з архівної справи та директора Волинського обласного санаторію «Лісова пісня».

Відповідні рішення були прийняті за результатами проведених конкурсів на заміщення вакантних посад директорів об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області. Депутати погодили призначення директоркою Обласного комунального підприємства з архівної справи Наталію Опанович, а директоркою Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» – Руслану Дибель.

Остаточні рішення має ухвалити сесія обласної ради.

Окрім того, члени майнової комісії погодили перейменування двох комунальних установ.

Зокрема, комунальне підприємство «Волинська обласна лікарня «Хоспіс» м. Ковель» перейменовують у «Волинський обласний центр реабілітації та паліативної допомоги м. Ковель». Це зумовлене тим, що на базі одного із корпусів закладу створюють Центр психологічної та фізичної реабілітації, який буде надавати послуги жителям Волинської області та військовим, які постраждали внаслідок бойових дій.

Перейменовують депутати також і КП «Волинський обласний будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки». Відтепер він буде називатися «Центр медичної реабілітації та паліативної допомоги дітям».

Кінцеві рішення щодо зазначених змін будуть прийматися депутатами під час сесійного засідання.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*