офіційний сайт

ДЕПУТАТИ ПІДТРИМАЛИ ВСТУП ВОЛИНЬРАДИ ДО НАЙБІЛЬШОЇ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ АСОЦІАЦІЇ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ ALDA

Рішенню про набуття членства обласної ради в цій Асоціації передувала низка зустрічей, співбесід та консультацій з європейськими партнерами.

ALDA є ключовим учасником у галузі місцевої демократії та співпраці між місцевими органами влади та громадянським суспільством у Європі та світі, діючи в основному за допомогою методів співучасті в управлінні та децентралізованого співробітництва. До цієї міжнародної громадської спілки, яка об’єднує 350 учасників з 45 європейських країн, входять місцеві органи влади, громадські організації, асоціації та агенції, які зацікавлені в розвитку громадянського суспільства та його ефективній взаємодії з місцевою владою. Асоціація фінансується за рахунок членських внесків, а також проєктного фінансування від Європейської Комісії, Ради Європи та інших державних та приватних донорів.

Очільник Волиньради Григорій Недопад повідомив, що на період дії воєнного стану наша область звільняється від сплати членських внесків. Він також висловив сподівання, що прийняття цього рішення невдовзі має перерости в конкретні спільні дії. «Це членство дає нам широкий спектр можливостей щодо реалізації спільних грантових проєктів і програм співпраці з муніципалітетами європейських держав. Ми зможемо залучати європейські кошти на розвиток та реформування органів місцевого самоврядування, а також на втілення суспільно важливих локальних ініціатив», – підкреслив він.

Депутати одноголосно підтримали це рішення.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*