офіційний сайт

ДЕПУТАТСЬКА КОМІСІЯ РОЗГЛЯНУЛА МАЙНОВІ ПИТАННЯ

Під час засідання постійної комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області депутати розглянули низку питань, які стосуються життєдіяльності комунальних закладів області.

Так, депутати погодили виділення коштів для санаторію «Пролісок» в сумі майже 5 млн. грн. для ремонту існуючих приміщень, заміни електричних та тепломереж. Крім того, члени комісії погодили зміну цільового призначення земельної ділянки, яка знаходиться у селі Грем’яче, на території санаторію «Пролісок». Раніше її призначення було для будівництва та обслуговування санаторно-оздоровчих закладів, а тепер тут зможуть розробляти родовища природних лікувальних ресурсів. Після внесення відповідних змін, санаторій має на меті добувати мінеральну воду.

«Мінеральну воду активно використовують у «Проліску» для лікування пацієнтів, проте підприємство хоче розвиватися та у перспективі збудувати завод мінеральних вод», – зазначив депутат Ігор Лех.

Крім того члени комісії проголосували за створення трьох комунальних підприємств. Зокрема, в результаті реорганізації шляхом перетворення Обласного Фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі створили «Волинський обласний фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі». За аналогічною схемою утворено комунальний заклад професійної освіти «Нововолинський центр професійної освіти» Волинської обласної ради та комунальне підприємства «Регіональний інформаційно-комп’ютерний центр» Волинської обласної ради.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*