офіційний сайт

ДЕНЬ ДЕПУТАТА: ОБРАНЦІ ВОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ ПРАЦЮЮТЬ НА КОВЕЛЬЩИНІ

Депутати обласної ради у рамках депутатського дня планують оглянути ряд об’єктів у Ковельському районі.

Найперше вони вшанували пам’ять Героїв, які загинули за незалежність та територіальну цілісність України, відвідавши алею почесних поховань на міському цвинтарі, що розташований в селищі Люблинець. Тут поховано 47 воїнів. Депутати поклали квіти та схилили голови у хвилині мовчання.

По тому обранці громади ознайомляться з підготовкою обласного комунального закладу – Люблинецького ліцею до нового навчального року та опалювального сезону, а також вивчать безпекову складову освітнього середовища.

Наступним об’єктом відвідин стане Ковельський центр професійно-технічної освіти. Окрім традиційних для освітнього закладу питань депутати також намагатимуться відшукати шляхи вирішення і поставити крапку у задавненій проблемі із гуртожитком, в якому уже давно не мешкають студенти, однак як постійне житло використовують мешканці Ковельської громади.

Також депутати ознайомляться з роботою в умовах воєнного стану кількох визначальних для району виробництв та вивчать досвід Турійської територіальної громади у галузі туризму і бізнесу.

Деталі депутатського дня – у наступних публікаціях.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*