офіційний сайт

ЦЕНТР ПОЗАШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ГОТУЄТЬСЯ ДО РОБОТИ У НОВОМУ НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ

Голова Волиньради Григорій Недопад проінспектував хід підготовки обласного комунального закладу – Центру позашкільної освіти до нового навчального року та роботи в осінньо-зимовий період.

Зокрема, очільниця установи, депутатка обласної ради Оксана Філіпчук розповіла про роботи із заміни старої руберойдової покрівлі на мембранну. «Цей дах якісно не ремонтувався з 1989 року, руберойд весь покришився, покрівля протікала і була в аварійному стані. Відтак, ми вирішили виготовити проєктно-кошторисну документацію на ремонт даху навчального корпусу та розпочати ці роботи», – зазначила вона.

За сприяння керівництва обласної ради та ОВА на поточний ремонт даху з обласного бюджету було виділено 1,5 млн гривень. «Сьогодні ми на власні очі переконались, що роботи виконуються якісно та своєчасно. На разі триває завершальний етап. В нашій комунальній установі ще по старих проєктах було змонтовано внутрішнє водовідведення, дощові води підмивали старі труби, і по цілих стояках в аудиторіях почали руйнуватися стіни, тому проєктантами було прийнято, на мою думку, правильне рішення вивести зливову систему на вулицю», – зауважив голова обласної ради Григорій Недопад.

«По тендеру в нас працює технічний нагляд, ми його винайняли за власні кошти, щоб контролювати виконання робіт, а також запросили кошторисника, який оцінює їх точну вартість. Усі роботи плануємо завершити до початку нового навчального року. 15 вересня у нас розпочнеться освітній процес, і заклад має бути готовий на сто відсотків», – додала Оксана Філіпчук.

Вона також розповіла, що реконструкція даху потягнула за собою й ряд внутрішніх робіт. Тут паралельно здійснюють ремонт стель, які були затоплені водою. «Цьогоріч ми своїми силами, коштами спецфонду виконуємо чимало поточних ремонтів в навчальних класах та аудиторіях. Окрім стелі замінюємо електропроводку, шпаклюємо стіни, перекладаємо стару підлогу. Деякі приміщення видозмінюємо і осучаснюємо. Все власними силами, майстрів не наймаємо, купуємо тільки будматеріали», – наголосила вона.

Оксана Філіпчук також озвучила ще одну нагальну проблему. «Ще у нас гостро стоїть питання виділення коштів з обласного бюджету на перекриття старої руберойдної покрівлі над автомодельною лабораторією з гаражами, адже там теж критична ситуація. На все про все нам необхідно понад пів мільйона гривень. Відповідні листи ми уже адресували очільникам ОВА та обласної ради», – зазначила вона.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*