офіційний сайт

ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ДРОНІВ ВІД ОБЛРАДИ ОТРИМАЛИ ВОЛИНСЬКІ ЗАХИСНИКИ

Найчастіше запитувану воїнами допомогу доправили на передову Лимано-Куп’янського напрямку голова Волиньради Григорій Недопад, його перший заступник Юрій Поліщук та депутат Ігор Лех.

Майже три десятки квадрокоптерів – Mavic 3 Pro з потрійною ширококутною камерою та FPV- безпілотники з функцією first person vision, тобто “бачення від першої особи” – передали 14-ій окремій механізованій бригаді імені князя Романа Великого, 67-ій ОМБр та різним підрозділам 100-ої бригади ТрО.

Окрім того посадовці Волиньради привезли захисникам різдвяні подарунки, листівки і смаколики, які власноруч виготовили вихованці обласного еколого-натуралістичного центру.

Воїни просили переказати їхню щиру вдячність колективам обласних комунальних закладів, які у координації з Волиньрадою придбали дуже потрібні на передовій безпілотники. Зокрема, за теперішню партію дронів дякують: обласним клінічній та інфекційній лікарням, центрам служби крові і медичної статистики, бюро судмедекспертизи, Волинському медінституту, санаторію «Пролісок», КП «Волиньпроєкт», обласному Центру позашкільної освіти, Малій академії наук та навчально-курсовому комбінату, коледжу культури і мистецтв імені І. Стравінського, обласному драмтеатру, Головненському Центру освіти, Любомльському професійному ліцею, Володимирським агроколеджу, педколеджу та Центру освіти, Нововолинському центру профтехосвіти, Старовижівському професійному, обласному науковому та Княгининському ліцеям, Крупівському і Рожищенському навчально-реабілітаційним центрам, Голобському психоневрологічному інтернату, краєзнавчому музею, ДЮСШ «Колос» та обласній школі вищої спортивної майстерності, а також КП «Управління будинком» обласної ради.

Голова обласної ради Григорій Недопад запевнив, що місія забезпечення волинських захисників квадрокоптерами, а також усім іншим, заявленим у запитах бойових підрозділів, триватиме й надалі.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*