офіційний сайт

БУДІВНИЧИХ ВОЛИНІ ВІДЗНАЧИЛИ КЕРІВНИКИ ОБЛАСТІ

З нагоди прийдешнього професійного дня працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів, в головній адмінбудівлі краю відбувся урочистий захід. Волинських зодчих привітали перший заступник голови Волиньради Юрій Поліщук та очільник ОВА Юрій Погуляйко.

Перед початком заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять про загиблих українських Героїв, а також голову наглядової ради ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536», заслуженого будівельника України Віктора Чорнухи, який нещодавно відійшов у засвіти.

Перший заступник голови облради Юрій Поліщук передав волинським будівельникам слова вітань та вдячності від імені голови ради Григорія Недопада та депутатського корпусу. Він відзначив, що саме будівельні організації області з перших днів війни долучились до посилення обороноздатності краю і держави, а сьогодні допомагають відновлювати житло мешканцям Херсонщини.

«У час великої війни ваше свято набуло особливої ваги, адже саме від праці будівельників залежить швидке та якісне відновлення інфраструктури і населених пунктів, які зруйнував ворог. Будівельна галузь є однією із найважливіших у структурі економіки країни, бо визначає її розвиток. За останні десятиліття наша будівельна галузь досягла значного прогресу, використовуються сучасні будівельні матеріали, впроваджуються новітні технології. Українські будівничі не чекають вступу нашої країни у Євросоюз, вони працюють за європейськими стандартами якості вже сьогодні. Я переконаний, що після перемоги у вас значно збільшиться об’єм робіт. Бажаю вам якомога менше перевірок контролюючих органів і якомога більше масштабних замовлень, щоб ваш добробут зростав, а ви отримували задоволення від якісно виконаної роботи» – мовив Юрій Поліщук.

Окрім слів вітань кращі будівельні організації та працівники галузі цього дня отримали найвищі відзнаки обласної ради та облвійськадміністрації.

Так, Почесною грамотою обласної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм і майстерність, креативний підхід до справи, вимогливість у роботі, вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі та з нагоди професійного свята нагороджено: електрозварника ТзОВ «Олицький агробуд» Анатолія Іщика, виконавця робіт ТОВ «Волиньекобуд» Василя Скаковця, виконавця робіт ТзОВ «Житлобуд-2» Миколу Корольчука, начальника дільниці ПрАТ «Луцьксантехмонтаж № 536» Юрія Шевчука, головного інженера ТзОВ «Луцьккомунбуд» Олександра Малашука, головного інженера ПП «Форест-Україна» Віталія Марчука та інженера з проектно-кошторисної роботи ТзОВ «Волбуд» Тетяну Пилипюк.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*