офіційний сайт

БК «СТАРИЙ ЛУЦЬК-УНІВЕРСИТЕТ» ГОТУЄТЬСЯ ДО ДРУГОГО СЕЗОНУ В СУПЕР ЛІЗІ

У передсезонній пресконференції баскетбольного клубу взяли участь голова Волиньради Григорій Недопад та депутат обласної ради, голова Піклувальної ради БК «Старий Луцьк-Університет» Андрій Бокоч, а також партнери та спонсори баскетбольної команди.

Волинські баскетболісти вдруге в історії існування клубу гратимуть у супер лізі. Головний тренер команди Володимир Журжій зауважив, що як і попередній новий сезон буде не простим: військовий стан, порожні глядацькі трибуни, обмежені ресурси. «Але ми не маємо права нарікати на умови, якісь незручності. Команда інтенсивного готується, у міжсезоння провели кілька дружніх ігор, днями відіграємо великий товариський турнір за участю баскетбольних клубів з усієї України».

З новим сезоном у найвищому дивізіоні гравців та тренерів привітав голова обласної ради Григорій Недопад. «Я переконаний, що спорт повинен існувати і під час війни. Результати, які демонструють наші спортсмени на світовій спортивній арені, теж надихають наших воїнів. Цього року Волиньрада суттєво долучилася і до фінансової, і до організаційної підтримки спортивної галузі. Радий, що баскетбольний клуб нарешті має постійний тренувальний майданчик на базі нашого обласного комунального закладу. У зв’язку із вилученням окремих податків з місцевих бюджетів будуть не прості часи, але ми будемо шукати спонсорів, інші можливості, щоб волинський спорт існував», – запевнив посадовець.

Не збавляти обертів та зберегти інтенсивний характер гри баскетболістам побажав і обранець Волинської громади, голова Піклувальної ради БК «Старий Луцьк-Університет» Андрій Бокоч: «Усе в ваших руках, впевнений, що у новому сезоні ви потішите результатами і вболівальників, і керівництво клубу. Хотів би відзначити ще один великий здобуток – це розвиток дитячого баскетболу. Цьогоріч до секцій прийшло більше сотні дітей, а це ознака того, що волинський баскетбол має хороші перспективи».

Під час пресконференції віцепрезидент клубу Дмитро Чайковський представив нових гравців, зауваживши, що це перспективні спортсмени – двоє з них були членами національної збірної з баскетболу, третій – легіонер зі США. Він також зазначив, що у новому сезоні у клубу завдання-мінімум потрапити до плей-оф, а максимум – здобути одну з медалей.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*