офіційний сайт

БК «СТАРИЙ ЛУЦЬК»: ПЕРЕЛАШТОВУЄМОСЯ НА ВИХОВАННЯ ВЛАСНИХ ГРАВЦІВ

Голова Волиньради Григорій Недопад та депутат обласної ради Андрій Бокоч зустрілися з керівництвом і тренерським складом баскетбольного клубу «Старий Луцьк».

Йшлося про досягнення, проблематику та перспективи розвитку професійного клубу. Як зазначив заступник голови федерації баскетболу Волині Дмитро Чайковський, теперішній ігровий сезон був надзвичайно важким, але так само і важливим на перспективу для баскетбольної родини краю. Через війну клуб залишили ключові гравці, більшість з яких були легіонерами, і команду довелося формувати практично з нуля. Та попри це «Старий Луцьк» днями проведе вирішальні ігри за 7 місце у супер-лізі. «І це завдячуючи в тому числі й підтримці обласної ради, також спасибі за можливість спілкуватися з вами напряму», – висловив він вдячність Григорію Недопаду.

Президент БК Олексій Мельник запевнив, що команда налаштована на розвиток і виховання місцевих гравців. Саме тому керівництво клубу вибудовує багаторівневу структуру підготовки спортсменів від найменших – до професійних. Головний тренер БК Володимир Журжій додав, що зараз працюють над посиленням дитячого тренерського складу, а юніори мають хороші шанси потрапити до юнацьких національних збірних. Він також привітав у цьому контексті рішення Волиньради про відкриття в області спортивного інтернату.

Григорій Недопад зазначив, що підтримка спорту – один з пріоритетів в роботі депутатського корпусу: «Ми подбали про те, щоб наші комунальні спортивні заклади працювати навіть у блекаут. Діти повинні мати змістовне дозвілля і умови для розвитку та самореалізації. І хай професійними спортсменами стануть одиниці, але здоровий та активний спосіб життя, самодисципліна і загартованість будуть у нагоді їм усім».

Головне з озвученої проблематики – це відсутність у клубу власної тренувальної бази. Григорій Недопад зазначив, що до завершення війни годі говорити про відновлення планів з реконструкції ОДЮСШ в універсальну арену для ігрових видів спорту, відтак запропонував на підставі підписаного баскетбольним клубом меморандуму з двома волинськими університетами домовлятися про використання їхньої спортивної бази.

Депутат обласної ради Андрій Бокоч під час зустрічі також погодився допомогти у пошуку спонсорів для БК «Старий Луцьк».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*