офіційний сайт

БІЛЬШЕ 10 ВОЛИНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ ГОТУЮТЬСЯ ДО УЧАСТІ В ОЛІМПІАДІ

Очільник Волинського осередку Національного олімпійського комітету України, голова обласної ради Григорій Недопад та відповідальний секретар відділення Олександр Хриплюк взяли участь в організаційній онлайн-нараді із суб’єктами олімпійського руху.

Президент НОК України, Міністр молоді та спорту України Вадима Гутцайта висловив вдячність керівникам та представникам регіональних відділень за активну роботу у нинішній надскладний час. «Я стежу за вашою діяльністю в регіонах. Мені дуже приємно, що кожна область проводить всі заплановані спортивні заходи, робить усе можливе і неможливе. Ми стали згуртованіші, у нас є взаємодопомога та взаємопідтримка», – наголосив він.

Окремо лідер олімпійського руху в Україні зупинився на участі українських спортсменів у літніх Олімпійських іграх, що відбудуться в Парижі наступного року. «Це сталося – росії та білорусії не надійшло запрошення на участь в Олімпійських іграх. Я відразу змінив наказ, і наші спортсмени розпочали підготовку до участі у відбіркових міжнародних змаганнях. Українські спортсмени вже здобули 21 олімпійську ліцензію, і цей процес триватиме. Звісно, нам хочеться, щоб країни-агресорки взагалі не були допущені до участі, навіть під нейтральним прапором. Це наша наполеглива міжнародна робота, яку ми не припинятимемо», – зауважив він.

Голова Волинського регіонального відділення НОК України Григорій Недопад висловив вдячність Вадиму Гутцайту за безкомпромісну позицію НОК України на міжнародній арені щодо спортсменів росії та білорусі. Він також зауважив, що українські спортсмени, і волинські зокрема, уже активно виборюють путівки на прийдешню Олімпіаду. Так, учора під час чемпіонату світу з легкої атлетики, який проходить в Будапешті, особисту олімпійську ліцензію, виконавши норматив зі спортивної ходьби на 20 км, здобула волинська спортсменка Олена Собчук.

«На цій престижній міжнародній першості від Волині також змагаються легкоатлети Василина Сидорчук та Іван Банзерук, які також мають шанси взяти участь у літній Олімпіаді. Ліцензійний коридор буде закриватися у червні наступного року, тобто перспективи у наших спортсменів хороші. Ми також очікуємо успішних виступів від інших провідних легкоатлетів: Ірини Климець (метання молота), може виконати норматив у стрибках з жердиною Владислав Малихін, у бігу – Ерік Костриця та Данило Даниленко та інші. Також розпочала тренування після декретної відпустки Марія Сахарук, у неї на разі найкращий особистий результат в збірній України зі спортивної ходьби на 20 км. Якісних виступів ми очікуємо й від боксерки Тетяни Коб, Яни Беломоїної – у велоспорті, в нас також є хороші борчині, зокрема, Анастасія Алпаєва. Загалом більше 10 волинських спортсменів мають усі шанси взяти участь в Олімпійських іграх», – підкреслив він.

Окрім того керівники та представники регіональних відділень спільно обговорили успішний результат виступів національної збірної команди України на ІІІ Європейських іграх в Кракові (Республіка Польща), де українські спортсмени вибороли 41 медаль: 21 золоту, 12 срібних та 8 бронзових. У підсумку національна збірна України посіла почесне третє місце у медальному заліку серед 48 країн-учасників. Не оминули увагою й виступів український спортсменів на XVІІ літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі в Маріборі (Словенія), де юні українські олімпійці здобули 12 нагород різних ґатунків.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*