офіційний сайт

БІБЛІОТЕКАРІВ ПРИВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Від імені обласної ради працівників волинських книгозбірень відзначив перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.

На Волині функціонує більше 500 бібліотеки, а їхні працівники не тільки допомагають користувачам знайти необхідну літературу, а й організовують різноманітні культурно-просвітницькі заходи. З початком повномасштабного вторгнення росії, бібліотеки стали місцем сили і незламності, осередками допомоги ЗСУ та внутрішньопереміщеним особам.

«Без бібліотеки важко уявити будь-який прогрес чи якісне навчання, тому не випадково День бібліотек передує професійному дню освітян. З початком повномасштабної війни волинські книгозбірні стали потужними волонтерськими центрами. На столах, де відвідувачі раніше читали, тепер ліпили вареники та формували продуктові набори для наших воїнів, плели маскувальні сітки та збирали і сортували гуманітарну допомогу для тих, хто втратив все через війну. Дякуємо вам за ваш неспокій», – зазначив Юрій Поліщук.

Він також відзначив Почесними грамотами та Подяками обласної ради бібліотечних працівників: Віру Кумановську і Валентину Романишину (обласна бібліотека для юнацтва); Тамару Трофімчук (Маневицька публічна бібліотека); Наталію Хомяк і Ларису Лисоколенко (обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки); Галину Артикову (обласної бібліотеки для дітей); Галину Березу (бібліотеки села Несвіч Городищенської сільської ради); Ольгу Єлісєєву (Горохівська центральна бібліотека); Галину Кулик (бібліотека-філія села Грузятин Колківської селищної ради).

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*