офіційний сайт

БЕЗПЕКОВІ ПИТАННЯ – НА ПЕРШОМУ МІСЦІ

Відбулася робоча нарада з питань дотримання правил пожежної і техногенної безпеки на об’єктах спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області під головуванням очільника Волиньради Григорія Недопада з ініціативи керівника ГУ ДСНС у Волинській області Сергія Демидюка та за участі представників обласних комунальних закладів.

В підпорядкуванні Волинської обласної ради перебуває 86 установ. Впродовж останніх п’яти років працівниками ГУ ДСНС у Волинській області перевірено 60 із них. «Питання профілактики дуже важливе, адже близько 80% пожеж виникає через порушення правил пожежної безпеки. В зв’язку з тим, що в Україні діє мораторій на перевірки, ми хочемо нагадати вам про важливість безпечного середовища, – зазначив Сергій Демидюк. – Питання пожежної, техногенної безпеки, укриття повинні бути на високому рівні. ДСНС буде допомагати, але хочу нагадати: відповідальність за негаразди з вищепереліченим покладається на керівників установ або їх власників».

Заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Волинській області Костянтин Романчук розповів, що за результатами аналізу матеріалів останніх проведених перевірок спеціалісти виявили, що 21 об’єкт не обладнані системами протипожежного захисту, а на 7 об’єктах системи протипожежного захисту не працюють. У 13 об’єктах необхідно провести вогнезахисне обробляння конструктивних елементів, на 11 об’єктах електрогосподарство перебуває у незадовільному стані. Крім того, в окремих закладах є потреба заміни чи технічного обслуговування вогнегасників, встановлення системи блискавкозахисту та технічного випробовування систем водопостачання.

«Ми переймаємось безпековою ситуацією в комунальних закладах області і намагаємось реагувати на усі виклики. Тому керівники комунальних закладів повинні розробити план усунення недоліків, виявлених за результатами проведених перевірок, а також проаналізувати стан пожежної та техногенної безпеки, – підсумував зустріч голова обласної ради Григорій Недопад. – Тож ми підготуємо протокольне доручення та працюватимемо над тим, щоб профінансувати необхідні роботи в наших комунальних установах».

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*