офіційний сайт

БЕЗПЕКА ОСВІТНЬОГО СЕРЕДОВИЩА – В ПРІОРИТЕТІ

На запрошення мешканців села Піддубці Підгайцівської територіальної громади голова обласної ради Григорій Недопад відвідав місцевий ліцей, аби вивчити безпекову ситуацію.

Директорка Піддубцівського ліцею Лілія Купіч розповіла, шо освіту в навчальному закладі здобувають 337 ліцеїстів, які приїздять сюди із семи сіл. Перший клас навчається очно, інші мають змішану форму навчання – тиждень дистанційно, тиждень офлайн. «Під час повітряних тривог школярі користуються укриттям сусіднього дитсадка «Радість», яке розташоване за 400 м від закладу. Його потужність – 150 місць», – стверджує директорка ліцею.

За словами депутатів Підгайцівської сільради та заступника сільського голови тергромади, депутата обласної ради Валентина Приходька, виготовлено проєктно-кошторисну документацію на капітальне будівництво укриття на території ліцею. «Орієнтовна вартість будівництва – 16 млн. грн., площа сховища – понад 450 кв. м. і розрахована на 340 осіб», – запевняють депутати Підгайцівської сільської ради.

Голова обласної ради Григорій Недопад вважає, що головне – безпека дітей під час освітнього процесу.

«Тому потрібно вивчити досвід інших громад, які встановили модульні укриття на території освітніх закладів, і продовжувати роботи з облаштування повноцінного укриття. Ми розуміємо, що дітям потрібно відвідувати навчання, у цьому зацікавлені усі – і батьки, і школярі, і педагоги. Обласна рада долучиться та допоможе максимально прискорити цей процес», – зазначив Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*