Експозиція презентує більше тридцяти вишиваних рушників кінця XIХ – початку ХХ століття та різноманітні пасхальні композиції з квітів і декоративних елементів. Крім того, відвідувачі зможуть оглянути роботи сучасних волинських майстрів – переможців творчих конкурсів писанкарства – Софії Пасюк, Володимира Хижинського, Людмили Манько, Олени Романюк, Руслани Войтович, Ірини Семеренко та інших.
Виставка «Барви Великодня» – це спільний проект Музею волинської ікони, відділу етнографії та народних промислів обласного краєзнавчого музею і технічного коледжу Луцького національного технічного університету. Відвідав експозицію перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук.
«Виставка поєднує писанкарство, традиції вишивки та прикрашання українських помешкань до Великодня. А ще тут є особливий освітній компонент – дивлячись на різноманіття мотивів кожному з нас хочеться дізнатися більше про походження орнаментів на писанках, дослідити їхнє значення, вивчити традиції, – каже Юрій Поліщук. – Те, як студенти технічного коледжу змогли поєднати сучасні мотиви із давніми традиційними викликає щирий захват – у своїх роботах вони зуміли передати тепло Великодніх свят, і це свідчить про надзвичайну талановитість нашої молоді».
Як зазначила ректорка ЛНТУ Ірина Вахович, виставка має і благодійну мету – відвідувачі можуть придбати вподобані експонати, а виручені кошти будуть перераховані на допомогу Збройним Силам України.
На завершення офіційного відкриття виставки педагоги техколеджу провели для відвідувачів майстер-клас із оздоблення великодніх кошиків.