офіційний сайт

6 ПОЗАШЛЯХОВИКІВ І ШВИДКА ВИРУШИЛИ У ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ

Автомобілі для потреб воїнів передали голова Волиньради Григорій Недопад та очільник ОВА Юрій Погуляйко у співпраці з благодійним фондом «Добра справа».

Вже сьогодні водії-волонтери рушать у дорогу, аби доправити захисникам надзвичайно затребувану допомогу. Карета швидкої для евакуації поранених прямує на Донеччину, 4 позашляховики призначаються підрозділам сил оборони, які виконують бойові задання у найгарячіших точках фронту. Ще два кросовери передали Волинському терцентру комплектування для забезпечення бійців новосформованого 2-го стрілецького батальйону, які теж б’ють окупанта на передовій.

Всі машини відремонтовані, пофарбовані та адаптовані для потреб військових, – запевнив керівник БФ «Добра справа» Юрій Слива. На закупівлю цієї партії спрямували близько 35 тисяч доларів. Загалом же з початку великої війни благодійний фонд передав понад 500 автівок як для ЗСУ, так і для медичних закладів та соціальних служб.

«Тримаємо постійний зв’язок з нашими оборонцями, продуктивно взаємодіємо з волонтерами, благодійниками, іноземними партнерами, щоб виконувати запити, а їх чимало і вони різні. Тому цій меті підкорені усі можливості та ресурси, в тому числі й бюджетні», – зауважив голова Волиньради Григорій Недопад.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*