офіційний сайт

37 РОКОВИНИ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ: ВОЛИНЯНИ ПАМ’ЯТАЮТЬ…

26 квітня – День пам’яті аварії на ЧАЕС. Цього дня в Україні також вшановують пам’ять жертв радіаційних аварій та катастроф. За ініціативи ООН у світі відзначається Міжнародний день пам’яті про чорнобильську катастрофу.

З цієї нагоди на меморіальному комплексі «Вічна Слава» відбувся скорботний захід. Попри дощову погоду поблизу пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» зібрались десятки ліквідаторів аварії на ЧАЕС, рятувальники, правоохоронці та військовослужбовці, представники громадськості, а також влади області та Луцька. Участь у вшануванні взяли заступник голови Волиньради Григорій Пустовіт, заступниця очільника ОВА Мирослава Якимчук та заступник Луцького міського голови Віктор Вербич.

Під звуки скорботного Чорнобильського дзвону присутні схилили голови у хвилині мовчання на честь пам’яті тих, хто не вижив у боротьбі із «мирним атомом», а також поклали квіти до підніжжя монументу «Жертвам Чорнобиля».

Довідково:

В Україні від Чорнобильської аварії постраждали 1 млн 769 тис осіб. З них 188 тис – це ліквідатори катастрофи на ЧАЕС, 1 млн 588 тис потерпілі та близько 2,5 тис люди, які брали участь у ліквідації наслідків інших аварій. Серед ліквідаторів аварії на ЧАЕС було 3,5 тис волинян.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*