офіційний сайт

31 ТРАВНЯ СТАРТУЄ ВІДБІР ЗАЯВОК ЗА ПРОГРАМОЮ INTERREG NEXT ПОЛЬЩА-УКРАЇНА

Заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт взяв участь у другому засіданні спільного Моніторингового комітету програми транскордонного співробітництва Interreg NEXT Польща – Україна 2021-2027.

Під час онлайн-конференції було розглянуто актуальні організаційні питання щодо запуску першого конкурсу проєктів за тематичними цілями «Довкілля» та «Охорона здоров’я». Початок конкурсного відбору заявок від потенційних бенефіціарів розпочнеться 31 травня і триватиме до 31 липня.

Нагадаємо, потенційні отримувачі грантів від цієї європейської програми цьогоріч можуть подавати заявки у двох сферах – «Довкілля» (загальний бюджет 43,75 млн. євро) та «Охорона здоров’я» (загальний бюджет 37,36 млн. євро). Анонсувалось також, що другий відбір заявок по тематичних цілях «Туризм», «Співпраця» і «Кордони» розпочнеться в лютому 2024 року.

Учасники Моніторингового комітету також обговорили ключові програмні документи для організації роботи з проведення конкурсу, зокрема, затвердили аплікаційний пакет документів, який необхідно підготувати потенційним учасникам для подання конкурсної заявки.

Заступник голови обласної ради відзначив неабияку активність бажаючих з Волині взяти участь у програмі, це, зокрема, представники територіальних громад, медичних та освітніх закладів, які уже взяли участь у Форумах з пошуку польських партнерів.

«Тішить те, що вже багато хто має свої напрацювання, адже ще під час впровадження попередньої програми у них зав’язалися партнерства у Польщі, а тому вони уже планують на наступні програмні періоди спільно писати і подавати нові проєкти. По Волині, на мою думку, картина участі буде досить активна», – висловив упевненість Григорій Пустовіт.

  Зробити звернення

  Поля відмічені зірочкою обов'язкові.

  П.І.Б. :*

  Адреса :*

  Телефон :

  Звернення :*

  Прошу надати мені відповідь у визначений законом строк у такій формі.

  Електронною поштоюПоштою

  Поштою :*

  Електронною поштою :*